Darujte 2% z dane
Rodičovské združenie pri SPŠ, Partizánska 1059, 069 01 Snina
Vážení rodičia a priatelia školy!

Všetci si uvedomujeme, že každá oblasť nášho spoločného života potrebuje podporu a pomoc. Sme presvedčení, že investícia do vzdelania našich detí je jednou z najdôležitejších investícií, pre ktorú sa môžeme rozhodnúť.

Dovoľujeme si Vás preto informovať, že RZ pri SPŠ v Snine, ktorého ste alebo môžete byť členom, je registrované ako prijímateľ 2% dane. Peňažné prostriedky takto získané v minulých obdobiach sme použili na skvalitnenie materiálneho vybavenia školy (napr. nákup počítačov, ich programového vybavenia, dresov pre športovcov atď..) Je to jedna z možností, ako môžeme prispieť k zlepšeniu kvality vzdelávania našich detí, ktorá nás nestojí nič viac. Ide len o vyplnenie predpísaných formulárov alebo tabuľky v daňovom priznaní.

Ak sa rozhodnete, že 2% dane poukážete v prospech RZ pri SPŠ, za čo Vám vopred ďakujeme, postupujte takto:

Postup pri poukázaní 2% zaplatenej dane + List rodičom a priateľom školy

Potvrdenie o zaplatení dane