späť
Absolventi 1966
(skok na 1967 skok na
1968 skok na navigáciu)
Trieda: IV. A odbor : strojárska technológia tr.uč.: Ing. Ján Griščík
Anna Andrejčíková, Ján Bobela, Rajmund Čurila, Ján Danko, Andrej Demčák, František Forint, Zdena Glončáková, Anna Halaburková, Štefan Halamka, Bernardína Ivaňová, Pavol Jurov, Mária Komárová, Dobroslav Kuchár, Ján Lukáč, Mária Ľuľová, Vasiľ Macko, Milan Majerčík, Dušan Mašlej, Štefánia Mišková, Tibor Miškovič, Ján Pavlík, Štefan Pošík, Anton Rauch, Emil Rehák, Juraj Riško, Miroslav Sakalík, Vasiľ Sivák, Xénia Súrová, Ján Šíry, Marián Grznárik, Ladislav Burík, Marián Potocký, Mária
Tureková
Trieda: IV. B odbor : strojárska technológia tr.uč.: Ing. Jozef Ševčík
Anton Baník, Mária Berezňaninová, Štefan Berezňák, Gabriel Bizub, Štefan Daňo, Janka Dupáková, Milan Ferko, Pavol Gazda, Anna Gazdová, Juraj Godžák, Pavol Guľko, Eduard Horný, Milan Horňák, Štefan Jakubo, Mária Jalčáková, Marián Kapuscinský, Marek Keher, Jozef Lauda, Andrej Lojan, Ján Mauri, Ladislav Milý, Jozef Molokáč, Eva Mudráková, Anna Piatková, Magda Sijková, Emília Styková, Andrej Ščerbák, Ján Tomčák, Ladislav Tomko, Božena Treščáková, Mária Vrbovská, Ladislav
Barlok
Trieda: IV. C odbor : strojárska technológia tr.uč.: Edita Behmetová
Štefan Čaraba, Mikuláš Čornanič, Imrich Dufinec, Andrej Dziuna, Štefan Griščík, Ján Hančarik, Vladimír Hutnej, Ján Hromuľak, Viera Kapráľová, Helena Klíčová, Július Kozák, Jozef Kožuškanič, Pavol Kumičák, Jozef Kunc, Boris Marko, Ivan Medviď, Miroslav Mikoláš, Anna Minčičová, Jozef Mucha, Jozef Pčola, Albína Poláková, Ján Ruskovič, Mária Sičáková, Milan Šaro, Peter Šelepák, Michal Timko, Ján Vaceľ, Ján Vítkovič, Helena Vladyková, Ivan Zeľo
Trieda: IV. D odbor : strojárska technológia tr.uč.: Ing. Janka Kóňová
Ján Boro, Juraj Butala, František Činčár, Štefan Daňo, Štefan Florián, Anna Gavaľová, Jozef Kočan, Ján Kollárčik, Juraj Kunc, Štefan Kunca, Blažej Kušnír, Miroslav Lenčák, Jozef Pačuta, Imrich Popjak, Pavol Šuščák, Marta Virčíková, Mária Zubáľová, Milan Žipaj, Eduard Baláž, Dušan Podbehly, Bartolomej Ragančík, Jozef
Tutko
Trieda: V. nadstavbová večerné štúdium odbor : strojárstvot tr.uč.: Ing. Ján Marunič
Štefan Belančín, Jozef Denaluc, Ján Gurtler, Peter Kakalejčík, Jozef Kažimír, Štefan Kepič, Štefan Kovaľ, Štefan Koco, Ivan Krajňák, Ľudovít Kráľ, Štefan Paľo, Ondrej Pindroch, Jozef Sabo, Konštantín Sedlák, Jozef Tomáš, Štefan Tomko, Ján Bodnár, Anna
Ladovanová
Trieda: III. AK odbor : strojárstvo tr.uč.: Ing. Ján Kovaľ
Dezider Barta, Milan Brečka, Michal Burda, Pavol Dydzik, Gabriela Fanfárová, Jozef Gališin, Peter Geľo, Mikuláš Kaňuch, Andrej Kolomazník, František Kovaľ, Anton Kravianský, Michal Lukáč, Irena Mariničová, Katarína Palajová, Katarína Pacolová, Michal, Paraska, Helena Piškaninová, Kočmarošová, Jozef Pohanič, Viliam Popík, František Román, Michal Šanta, Michal Sivák
Trieda: V. večerná elokovaná - Humenné odbor : strojárstvo tr.uč.: Anton Petro
Ján Čabák, Albert Hrubovčák, Tibor Kováč, Andrej Krajník, Jozef Lupták, Ján Pavlisko, Jozef Piačka, Václav Porvažník, Michal Sadinský, Jánoš Šoltys, Juraj Štofčík, Ján Viňanský, Michal Sičák, Emil Kočerha
Trieda: V. večerná elokovaná - Michalovce odbor: strojárstvo tr.uč.: Michal Stoják
Pavol Borek, Juraj Fedor, Mikuláš Feldman, Július Fic, Štefan Furčák, Ján Golmic, Jozef Gomboš, Ján Hirák, Tibor Jakubek, Ferdinand Navrátil, Jozef Rybanský, Anton Šandor, Michal Ščerbák
Absolventi
1967 (skok na 1966 skok
na 1968 skok na navigáciu)
Trieda: IV. A odbor : strojárstvo tr.uč.: Ing.Dezider Matej
Anna Andrejčáková, Ján Blizco, Martin Brejda, Alojz Čajbík, Igor Dudáš, Albert Dunca, Mária Durkotová, Pavol Dzuriak, Albert Harvan, Cyril Hudák, František Hužička, Milan Ihnát, Ján Ivančo, Milan Kačur, Peter Klec, Ján Kokuľa, Peter Končík, Ján Mihaľo, Peter Priganc, Michal Sabol, Michal Šimko, Viera Tomkovičová, Ján Vaľo, Ján Vinco, Ján Baláž, Bernard Medár, Pavol
Semanco
Trieda: IV. B odbor : strojárstvo tr.uč.: Roman Hesteric
Jozef Andrejčík, Ján Bilík, Alojz Božidár, Vladimír Cimbák, Oľga Čižmárová, Michal Divulit, Michal Fedorňák, Anton Gábriš, Ján Gutter, Eva Hamáčková, Ján Harmaňoš, Štefan Hyža, Igor Klec, Jozef Kuráň, Milan Levandovský, Ján Lopúch, Vladimír Ľos, Miroslav Magdolinič, František Mažerík, Ladislav Micenko, Michal Mina, Dušan Miško, Dušan Orendáč, Miroslav Petrík, František Pčola, Mária Piteľová, Ján Sivčák, Michal Sivčo, Ladislav Socha, Štefan Zgabur, Jozef Zuščák
Trieda: IV. C odbor : strojárstvo tr.uč.: Mária Vasylkivová
Ján Alušík, Irena Čerhitová, Milan Demský, Ján Chmeľ, Ján Jelo, Zdenek Karaščák, Pavol Kardoš, Anton Karnaj, Ján Kontuľ, Vladimír Koscelník, Peter Kovalčík, Mikuláš Kračuník, Veronika Kuncová, Emil Kužma, Kvetoslava Lattová, Vasil Mjachký, Magdaléna Pavelková, Ján Pčola, Jozef Petro, Jozef Sakalík, Štefan Štofík, Michal
Varchola
Trieda: IV. D odbor : strojárstvo tr.uč.: Ing. Emil Ilečko
Ján Andrejco, Štefan Birkoš, Ján Cichý, Hedviga Cvoreňová, Andrej Dubrovčák, Mikuláš Faťoľ, Jaroslav Jakub, Anna Legazová, Miroslav Madar, Juraj Margiton, Vladimír Meričko, Štefan Mikloš, Ján Mulík, Ján Mydla, Anton Pavlov, Monika Popčáková, Helena Pristašová, Michal Sukeľ, Juraj Štim, Miroslav Tatič, Jozef Turík, Vladimír Varhola, Andrej Zeleňák, Ján
Zidor
Trieda: V. večerná odbor : strojárstvo tr.uč.: Ing. Janka Kóňová
Michal Bocko, Ján Bocko, Štefan Čižmárik, Ján Ferko, Štefan Ferko, Pavel Greguš, Rudolf Graus, František Haňov, Andrej Horun, Juraj Kakoš, Ján Konček, Juraj Koribanič, Štefan Kočík, Michal Kridla, Ján Labanc, Juraj Lovás, Michal Matiščák, Michal Michalenko, Michal Nazad, Michal Palatáš, Anna Polónyová, Jozef Sedlický, Juraj Terkoš, Michal Masároš, Jozef Sivčo, Marián Valočík, Vladislav Jurkovič, Ladislav Šalapa, Ján
Dzemjan
Trieda: V. B večerná elokovaná - Michalovce odbor : strojárstvo tr.uč.:
Ján Baňacký, Ján Brecko, František Horňák, Michal Hudák, Ferdinad Deling, Michal Ivan, Pavol Karas, Michal Kutaš, Peter Karailiev-Ivanov, Tomáš Pruni, Ladislav Simko, Ladislav Ščerba, Ladislav Savka, Štefan Maskaľ
Trieda: V. večerná elokovaná - Medzilaborce odbor : strojárstvo tr.uč.: Ing.Ľudovít Matej
Vasiľ Čičvák, Vladimír Čerevka, Jozef Lapišák, Michal Melničák, Michal Onufriak, Milan Pješčák, Ivan Radvák, Augustín Remek, Michal Rosoľanka, Kamil Ducko
Absolventi 1968
(skok na 1966 skok
na 1967 skok na navigáciu)
Trieda: IV. A odbor : strojárstvo tr.uc.: Jozef Jencík
Milan Boncík, Milan Burík, Mária Cimbáková, Milan Cižmár, Jozef Francúz, Mária Habuštová, Jozef Hreha, Jaroslav Jacoš, Pavol Jusko, Štefan Katkovcin, Helena Kirnáková, Margita Kohútová, Jaroslav Komár, Marta Kupcová, Damián Lebeda, Jozef Ledinský, Ján Magoc, Jozef Marton, Milan Mikuláško, Božena Mindošová, Dušan Nemec, Alžbeta Piatková, Štefan Petrovcík, Jozef Poliak, Pavel Racko, Dušan Rosa, Peter Slaninka, Božena Stašková, Michal Šalata, Jozef Šumila, Valentín Tomcišák
Trieda: IV. B odbor : strojárstvo
tr.uč.: Viliam Ondo
Andrej Babinský, Michal Bali-Jenčík, Anna Cenknerová, Mikuláš Copko, Sabína
Čabaková, Bystrík Červenka, Jozef Haburaj, Anna Halamková, Margita Harváthová, František Hromnák, Anna Hudáková, Gabriel Hudák, Ladislav Hudy, Ján Husivarga, Viera Kišíková, Štefan Kocák, Pavol Kravec, Ján Mika, Jozef Milovcík, Ján Mráz, Andrej Pajtaš, Helena Pidová, Ján
Pirčák, Vladimír Piso, Mikuláš Sabo, Mária Sotáková, Ján Stanovský, Mária Silágyiová, Ján Urban, Ján Vajda, Milan Zengevald, Kristína
Čatlošová, Juraj Žalobanic
Trieda: IV. C odbor : strojárstvo
tr.uč.: Jozef Kováč
Jozef Andrejcák, Katarína Andrejčíková, Michal Antuš, Marta Balogová, Juraj Beca, Mikuláš Bereznanin, Vladimír Bochyn, Ján Bombara Pavol Boroš, Stanislav Boroš, Vladislav Boršc, Štefan Burík, Ján Danko, Ján Fringoš, Kveta Heveriová, Michal Hrib, Ladislav Jankaj, Adriana Kállová, Ján Kudla, Jozef Novák, Ján Kundrát, Michal Marcincin, Ladislav Miša, Dušan Novák, Jozef Obrin, František Okolicany, Agáta Ondicová, Eva Panáková, František Pandula, Ján Papáč, Jozef Pristáš, Ján Rákoši, Jozef Rehák, Michal Sabol, Michal Šafin, František Škovran, Marián Štedl, Michal
Tomčo, Milan Toucimak, Ján Vajda
Trieda: IV. D odbor : strojárstvo
tr.uč.: Ing. Ján Griščík
Štefan Balica, Anton Brach, Margita Čochráčová, Pavol Fiľko, Ján
Gič, Štefan Hodničák, Katarína Holotová, Jolana Hudáková, Jozef Hudák, Milan
Ivaničko, Ján Jankaj, Štefan Juhás, Juraj Koban, Františk Kotora, Ladislav
Kovaľ, Ján Kundrík, Andrej Macko, Pavel Marinič, Katarína Mariničová, Milan Murga, Otília Prokopová, Ján Rostecký, Mária Sásová, Milan Savka, Milan Sentelík, Juraj
Sič, Gerard Smriga, Michal Šaffa, Milan Šalacha, Juraj Šapala, Stanislav Šimko, Štefan Škovran, Ján
Telepčák, Ladislav Terkoš, Dušan Urban, Ladislav Zelenák, Pavol Žipaj, Jaroslav Valo, Imrich Dický, Jozef Hrunený
Trieda: V. večerná odbor : strojárstvo
tr.uč.: Ing. Janka Kónová
Milan Baník, Ján Griščík, Jozef Holota, Štefan Hriňko, František Jastrabský, Ján Jurko, Alfréd Lieskovský, Juraj Lojan, Pavol Lojan, Pavol Lukáč, Ján Michalenko, Ján Pavlinský, Ján
Pčola, Michal Rajnak, Bartolomej Revák, Vasil Semjon, Štefan Staško, Michal
Stričko, Valentín Veľký, Michal Burda
|